Finalja e Champions-it, Real-Atletico me shumë ndryshime
Madridi transferohet ne Milano. Dy ekipet e kryeqytetit spanjoll, Real dhe Atletico do te perballen me njeri-tjetrin ne finalen e Liges se Kampioneve, ashtu sikurse ndodhi dy sezone me pare ne Lisbone. Per skuadren e Diego Pablo Simeones, ky eshte rasti me i mire per t’u hakmarre per disfaten e pesuar ne vitin 2014, nje situate te cilen e ka perjetuar me pare edhe Milani me Liverpulin. më tej

Lewandowski në Spanjë, konfirmohen bisedimet me Realin
Robert Lewandowski mund te jete ne radhet e Realit te Madridit sezonin e ardhshem. Agjenti i sulmuesit polak ka konfirmuar tashme se ka nisur bisedimet me drejtuesit e klubit “merengues” dhe se Bajerni i Mynihut eshte vene ne dijeni ne lidhje me kete çeshtje. më tej

NBA, Cleveland Cavaliers në finalen e madhe Top Channel - 2016-05-28 12:05:00

Shqiptari Martin Shkreli mbështet Donald Trump Top Channel - 1970-01-01 01:00:00

ILDKP kallëzon drejtorin e Shërbimit Social Panorama Online - 2014-07-18 14:20:57

Ligji, specialistët në Bashki me VKM Panorama Online - 2014-07-18 14:21:46

CUBI Tribuna Shqiptare - 2016-04-08 21:11:24

A do të ketë drejtësi në Shqipëri? Tribuna Shqiptare - 2016-04-08 19:19:34

Greqi, votohet paketa e masave për marrjen e 85 miliardë eurove Top Channel - 2016-05-23 08:25:00

Ish-presidenti i Malit të Zi pranon akuzat për korrupsion Top Channel - 2016-05-19 15:05:16

G7, Abe: Stimuj të fortë për rritjen ekonomike globale Top Channel - 2016-05-27 13:10:00

Obama në Hiroshimë për të rënët, pa ndjesë për bombat Top Channel - 2016-05-27 14:05:16

Aliji mes Bazelit dhe Bundesligës 2 Koha - 2016-05-27 11:34:00

Ademi pajiset me UEFA Pro Licencën Koha - 2016-05-27 11:35:00

Meryem Uzerli: Nga depresioni te prova për vetëvrasje Vipat Shqiptare - 2013-12-29 20:19:24

Hersi Matmuja përfaqëson Shqipërinë në Eurosong Vipat Shqiptare - 2013-12-29 20:21:31

Ja çfarë ndodh me trurin e të fiksuarve pas seksit BalkanWeb - 2014-07-18 13:55:00

Internet super i shpejtë për një miliard celularë BalkanWeb - 2014-07-18 11:31:00